Bursa Ford Özel Servisi

ACİL YOL YARDIM FORD ÖZEL SERVİSİ

BURSA EFOR OTOMOTİV FORD ÖZEL SERVİSİ
Yol Yardımı ve Çekici hizmeti sağlayan, Binek ve Hafif Ticari Araç Genel Servisi Efor Otomotiv, siz değerli müşterilerimize, yerinizde bakım, onarım ve gerekirse çekici hizmeti sağlamaktadır. Servis hizmetlerinde ve yedek parça tedariğinde, kaliteli ürün, tecrübeli personel, uzman servis anlayışı ile hizmet vermekten onur duyarız.

Aracınız mekanik, elektrik, lastik arızası nedeniyle hareketsiz kaldığında veya kaza sonrası mümkünse yerinde onarım yada çekici hizmeti 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

EFOR OTOMOTİV GENEL SERVİS

Güvenliği ve konforu temsil eden Ford binek ve ticari araçlarınızda; fabrika üretimindeki kusursuzluğun sürekliliğini sağlayabilmek için, gereken bakım ve onarımlarda, konusunda uzman personelimiz ile garantili hizmet vermekteyiz. 

Uzun yıllardır aldığımız eğitimler, bilgi ve tecrübemiz, son teknoloji servis ekipmanlarımız ve 
profesyonel teknisyenlerimizle, Ford aracınızın performansı ve güvenli sürüş sağlamasının yanında, ikinci el değerini de en üst düzeyde korumanızı sağlamaktayız.

Efor Ototmotiv Ford Özel Servisinde; aracınızın her parçasını yakından tanıyan uzman personel ile verilen profesyonel hizmet ve kaliteli orijinal yedek parçalar sayesinde, ödediğiniz ücretin karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz. Binek Araç , SUV yada Hafif ticari araç sahibiyseniz, ihtiyaç duymanız halinde servisimize gelerek güvenli ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Hızlı bakım ve parça tedariği ile arıza sürelerini en aza indirerek araçlarınızın daima yollarda olmasını sağlamaktayız. Önceliğimiz güvenilir arıza tespiti ile teşhis, gerekirse parça değişiminde hızlı tamir hizmetidir. Araçlarınız için bu hizmetleri servisimizde yada gerektiğinde bulunduğunuz yerde de verebilmek için 7/24 aralıksız tamir hizmeti vermekteyiz.

Periyodik Bakım

Periyodik bakım, küçük sorunların büyüyerek, yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önlemekle beraber aracınızın güvenlik, konfor ve performansını en üst düzeyde tutar. Böylece hem sizi hem de aracınızı korumaya yardımcı olur.

EFOR Otomotiv Ford Özel Servisi, sunduğu üstün kaliteli bakım hizmetleri sayesinde, garanti kapsamındaki haklarınızın yanı sıra aracınızın ikinci el değerini de korumaktadır.
EFOR Otomotiv Ford Özel Servisi üstün kaliteli bakım hizmetleriyle birlikte aşağıdaki konularda ayrıntılı bilgi alma imkanınız da olacaktır:

• Rekabetçi ürün ve hizmet teklifleri
• Hızlı ve sorunsuz randevu sistemi
• Belirlenen bakım için net fiyat
• Size uygun zamanda araç teslimatı

Sosyal Medya Hesaplarımız :
Instagram

Tasarım – Geliştirme : 0535 769 09 25

Menü
ACİL YOL YARDIM - ÇEKİCİ HİZMETİ

Ford Araçlarınıza 
EFOR OTOMOTİV Servis güvencesiyle
bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

close-link
WeCreativez WhatsApp Support
Servisimizden hangi konuda bilgi almak istersiniz...
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?
Call Now Button