Ford Yol Yardım ve Çekici hizmeti sağlayan, Ford Özel Servisi Efor Otomotiv, siz değerli müşterilerimize, yerinizde bakım, onarım ve gerekirse çekici hizmeti sağlamaktadır. Servis hizmetlerinde ve yedek parça tedariğinde, kaliteli ürün, tecrübeli personel, uzman servis anlayışı ile hizmet vermekten onur duyarız.

Bursa Ford Özel Servisi

Güvenliği ve konforu temsil eden Ford binek ve ticari araçlarınızda; fabrika üretimindeki kusursuzluğun sürekliliğini sağlayabilmek için, gereken bakım ve onarımlarda, konusunda uzman personelimiz ile garantili hizmet vermekteyiz. 

Uzun yıllardır aldığımız eğitimler, bilgi ve tecrübemiz, son teknoloji servis ekipmanlarımız ve 
profesyonel teknisyenlerimizle, Ford aracınızın performansı ve güvenli sürüş sağlamasının yanında, ikinci el değerini de en üst düzeyde korumanızı sağlamaktayız.

Efor Ototmotiv Ford Özel Servisinde; aracınızın her parçasını yakından tanıyan uzman personel ile verilen profesyonel hizmet ve kaliteli orijinal yedek parçalar sayesinde, ödediğiniz ücretin karşılığını alacağınıza emin olabilirsiniz. Binek Araç , SUV yada Hafif ticari araç sahibiyseniz, ihtiyaç duymanız halinde servisimize gelerek güvenli ve kaliteli hizmet alabilirsiniz.

Hızlı bakım ve parça tedariği ile arıza sürelerini en aza indirerek araçlarınızın daima yollarda olmasını sağlamaktayız. Önceliğimiz güvenilir arıza tespiti ile teşhis, gerekirse parça değişiminde hızlı tamir hizmetidir. Araçlarınız için bu hizmetleri servisimizde yada gerektiğinde bulunduğunuz yerde de verebilmek için 7/24 aralıksız tamir hizmeti vermekteyiz.

Periyodik Bakım

Periyodik bakım, küçük sorunların büyüyerek, yüksek maliyetli sorunlara dönüşmesini önlemekle beraber aracınızın güvenlik, konfor ve performansını en üst düzeyde tutar. Böylece hem sizi hem de aracınızı korumaya yardımcı olur.

EFOR Otomotiv Ford Özel Servisi, sunduğu üstün kaliteli bakım hizmetleri sayesinde, garanti kapsamındaki haklarınızın yanı sıra aracınızın ikinci el değerini de korumaktadır.
EFOR Otomotiv Ford Özel Servisi üstün kaliteli bakım hizmetleriyle birlikte aşağıdaki konularda ayrıntılı bilgi alma imkanınız da olacaktır:

• Rekabetçi ürün ve hizmet teklifleri
• Hızlı ve sorunsuz randevu sistemi
• Belirlenen bakım için net fiyat
• Size uygun zamanda araç teslimatı

Servis Hizmetlerimiz

Ford Servis Tanı Sistemi

Periyodik Bakımlar

Genel Muayene Hazırlık

Arıza Kodu Okuma - Silme

ECU (Beyin) Kurulum

ECU (Beyin) Programlama

Hız Sınırlayıcı Çözümü

Adblue Çözümleri

Aktivatör Programlama

Enjektör Kodlama

Orjinal Yedek Parça Temini

Genel Motor Bakımları

Motor Revizyonları

Motor Yenileme

Şanzıman Genel Bakımı

Şanzıman Tamiri

Defransiyel Bakım - Onarım

Triger Kayışı Değişimi

Kayış ve Zincir Değişimleri

Klima Bakım, Onarım

Gösterge Paneli Programlama

Anahtar Programlama

ABS Programlama

Hava Yastığı Programlama

Dizel Partikül Filtre Çözümü

Direksiyon Açısı Sıfırlama

Elektrik Tesisat Kontrol

Elektrik Tesisat Onarım

Elektronik Aksam Kontrol

Elektronik Aksam Onarım

Ön Düzen Kontrol

Ön Düzen Onarım

Rot Balans Hizmeti

Fren Sistemi Ayarları

Balata ve Disk Değişimleri

Akü Bakım

Akü Değişimi

Sıvı Kontrol ve Yağ Değişimleri

Yakıt Filtresi Değişimi

Polen Filtresi Değişimi

ACİL YOL YARDIM

Aracınız mekanik, elektrik, lastik arızası nedeniyle hareketsiz kaldığında veya kaza sonrası mümkünse yerinde onarım yada çekici hizmeti 7 gün 24 saat ulaşabilirsiniz.

YERİNDE ONARIM

Aracınızın yolda kalması durumunda uzman servis teknisyenlerimiz bulunduğunuz konuma ulaşarak arızanızın giderilmesi konusunda yardımcı olmaktadır.

MOTOR - MEKANİK

Uzman personelimiz tarafından aracınızda gerekli tespitler yapılarak, orjinal yedek parça kullanımı ile uygun onarım yapıldıktan sonra gerekli testler yapılarak sizlere teslim edilmektedir.

PERİYODİK BAKIM

Ortalama 10 bin km. de yada yılda bir kez arabanızın periyodik bakımlarını yaptırmanız gereklidir. Dilerseniz adresinizde servis ihtiyacınızın yaklaşık %90’ını ustalarımız yapabimektedir.
Bursa Acil Yol Yardım, Bursa En Ucuz Kurtarıcı, En Ucuz Çekici, Ücretsiz Mekanik Ekspertiz, Bursa Ford Servisi, Kuga, Transit, Connect, Ranger, Fiesta, Focus, Puma, Ecosport, Focus, Connect, Courier, Tourneo, Mondeo, C-Max, S-Max,

BİLGİSAYARLI ARIZA TESPİTİ

Servisimizde bilgisayarlı orjinal Mercedes arıza tespit cihazı ile tüm modellerinin arızaları çok kısa sürede tespit edilerek, zamanında ve doğru teşhis konularak araçlarınızın gerekli  bakım ve onarımı yapılmaktadır.
Bursa Acil Yol Yardım, Bursa En Ucuz Kurtarıcı, En Ucuz Çekici, Ücretsiz Mekanik Ekspertiz, Bursa Ford Servisi, Kuga, Transit, Connect, Ranger, Fiesta, Focus, Puma, Ecosport, Focus, Connect, Courier, Tourneo, Mondeo, C-Max, S-Max,

ELEKTRİK
ELEKTRONİK

Servisimizde Bilgisayarlı Test Cihazları ile tüm elektronik sistemler kontrol edilerek gerektiğinde parça değişimi, onarımı veya bakımları yapılmaktadır.
Bursa Acil Yol Yardım, Bursa En Ucuz Kurtarıcı, En Ucuz Çekici, Ücretsiz Mekanik Ekspertiz, Bursa Ford Servisi, Kuga, Transit, Connect, Ranger, Fiesta, Focus, Puma, Ecosport, Focus, Connect, Courier, Tourneo, Mondeo, C-Max, S-Max,

KAPORTA
BOYA

Konusunda uzman personelimiz tarafından aracınızda gerekli düzeltmeler yapılarak, orjinal parça kullanımı ve profesyonel işçilik ile sizlere kusursuz olarak teslim edilmektedir.
Bursa Acil Yol Yardım, Bursa En Ucuz Kurtarıcı, En Ucuz Çekici, Ücretsiz Mekanik Ekspertiz, Bursa Ford Servisi, Kuga, Transit, Connect, Ranger, Fiesta, Focus, Puma, Ecosport, Focus, Connect, Courier, Tourneo, Mondeo, C-Max, S-Max,

MUAYENE
HAZIRLIK

Aracınızın tüm eksiklerini giderip, (far, stop, fren, ön takım vs) araç muayenesine garantili bir şekilde hazırlamaktayız. Dilerseniz araç muayene hizmetini, aracınızı adresinizden alıp, adresinize teslim etmek suretiyle uygun bir ücret karşılığında en kısa sürede gerçekleştirmekteyiz.

Motor
Sistemi

Bilindiği üzere içten yanmalı motorların çalışma prensibi, yakıta hava karıştırarak...

Şanzıman Sistemi

Şanzıman Tamiri ve Bakımı, Debriyaj, Bilya, Balata Değişimi, Otomatik Şanzıman Tamiri

Turbo
Sistemi

Turbo Sistemi Nedir, Nasıl Çalışır, Muhtemel Turbo Arızaları ve Tamiri

Hava Akış Sistemi

Debimetre (MAF) Nedir ?
Nasıl Çalışır ? Hava Kütle Ölçer Çalışma Prensibi

Elektrik
Sistemi

Sensörler, Araçlarda Motor Yönetimi, Aktarma Organları, Sürüş Güvenliği, Yol Tutuşu

Egzoz
Sistemi

Aracın Egzosundan Çıkan Duman Rengi Bize Motor ve Çalışması Hakkında Bilgi Verir

Neden Efor Otomotiv ?

Uzman Kadro

Koşulsuz müşteri memniyetini sağlamak. Müşterilerimizin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün ve hizmet sunmak

Size Önem Veriyoruz

Her türlü görüş, öneri ve eleştiriye açık olmak. Çalışmalarımızın her alanda kaliteyi ve kalite bilincini yaymak ve uygulamak..

Kaliteden Ödün Vermiyoruz

Müşterilerimize sunduğumuz hizmet standardını sürekli yükseltmek. Hizmet içi eğitimlerimizle personelimizi eğitip geliştirmek.

Güvenilir Hizmet

Oluşabilecek her türlü soruna önceden hazırlıklı olmak ve en hızlı ve etkili çözüm üretmek. Firma içi ve dışı iletişimleri hızlı ve etkili bir şekilde geliştirmek.

Araç Kayıt

Öncelik olarak aracınız sistemimize kaydedilir. Şikayet ve istedikleriniz konusunda bilgi alınır.

Görevlendirme

Ustalara araç atanır. Ustalar şikayetle ilgili olarak aracınızda arıza tespiti ve inceleme yapar.

Tamirat

Tamirat için gerekli parçaların ve yapılacak işlemlerin bilgisi tarafınıza iletilerek onayınız istenir.

Tamir ve Teslim

Onayınızın ardından aracınız en kısa sürede tamir edilip gerekli kontrolleri yapılarak tarafınıza teslim edilir.

- Kuruluş 1999 -

Bursa Ford Özel Servisi

Menü
ACİL YOL YARDIM - ÇEKİCİ HİZMETİ

Ford Araçlarınıza 
EFOR OTOMOTİV Servis güvencesiyle
bakım ve onarım hizmeti sunmaktayız.

close-link
WeCreativez WhatsApp Support
Servisimizden hangi konuda bilgi almak istersiniz...
👋 Merhaba, size nasıl yardımcı olabilirim ?
Call Now Button